GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 13095127
nr 1309 5127
Porslin
5 delar, Kina, 17-1900-tal, diameter: 10-23 cm
Kondition: slitage, skador, nagg, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:20:04
18/2 15:20:02
23/2 12:09:52